ניקיון משרדים בנתניה

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים בנתניה באזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. במידה והמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון של משרדים הוא לא נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט ניקיון משרדים בנתניה הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בנתניה

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

בחברות ניקיון משרדים בנתניה גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים בנתניה

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. יחד עם זאת, יש כמה וכמה פעולות שגרתיות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון עמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים ועוד. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה וכ'ו. אנו בחברת קלין איט מספקים מטריית שירותים נרחבת ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים בנתניה בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך קיימים משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

שפע של יתרונות

כאמור בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שלל היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, יוצר הדבר תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בנתניה השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449