ניקיון משרדים בערב פתח תקווה

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. אםהמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון המשרד אינו דבר שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. חלק מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בערב פתח תקווה

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

בחברות ניקיון משרדים בערב פתח תקווה גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, קיימות מספר פעולות שגרתיות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקוי העמדות השונות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות אלו, יש בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברה של מזיקים שונים ועוד. אנו מספקים מטריית שירותים רחבה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בערב פתח תקווה מומלצת

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים בערב פתח תקווה בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות לעיתים תכופות, אפילו בתדירות יומית. לעומתם יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם ליצירת תלות בו. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כגון קלין איט מכשירה את עובדיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בערב פתח תקווה גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449