ניקיון משרדים בערב תא

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה נקי ומסודר. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. אםהמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון משרדים בערב תא הוא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בערב תא מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

על היגיינה ובריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים בערב תא

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בעשור האחרון מירב המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בערב תא – כיצד מתבצע

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. עף על פי כן, יש כמה פעולות שגרתיות נפוצות בתחום: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שאיבת שטיחים, טאטוא רצפות, שטיפת רצפות, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה ועוד. אנו מספקים מטריית שירותים נרחבת ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בערב תא מומלצת

רצוי מאוד לבצע ניקיון משרדים בערב תא בתדירות מספקת, אך מה היא אותה תדירות מספקת?. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. במשרדים מסוג זה חשוב לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך משרדים אחרים הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, יוצר הדבר תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כגון קלין איט מכשירה את העובדים שלה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנו חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בערב תא השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449