ניקיון משרדים ברעננה

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה מרשים. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון של משרדים אינו דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים ברעננה בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. יש אנשים ש שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים ברעננה

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ המשרדים הבינו כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים ברעננה

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. יחד עם זאת, קיימות כמה וכמה משימות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקיון עמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שאיבת שטיחים, טאטוא רצפות, שטיפת רצפות, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות אלו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים לרבות שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירותי הדברה ועוד. אנחנו מספקים מטריית שירותים נרחבת על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים ברעננה בתדירות שונה. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים מומלץ לנקות לעיתים תכופות, אפילו כל יום. לעומתם משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן בעבר היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום מרבית החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית כגון קלין איט מכשירה את העובדים שלה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים ברעננה גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449