ניקיון משרדים בשעות הבוקר

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה מרשים. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון משרדים בשעות הבוקר אינו נושא שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בשעות הבוקר מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. משרד נקי מאפשר לעובדים שקט ושלווה ותחושה טובה, ולכן יכולים הם לעבוד בנחת ובצורה יעילה.

על היגיינה ובריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. יש אנשים ש מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

ניקיון משרדים בשעות הבוקר – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות רוב המשרדים הבינו כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולכן נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בשעות הבוקר – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. יחד עם זאת, קיימות כמה וכמה משימות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שאיבת שטיחים, טאטוא רצפות, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים לדוגמא שירות ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה וכ'ו. אנו בחברת קלין איט מספקים מעטפת שירותים נרחבת על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המשרד

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים בשעות הבוקר בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות לעיתים תכופות, אפילו בתדירות יומית. לעומת זאת קיימים משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כאמור בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור היתרונות הרבים. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם לכך שנוצרת בו תלות. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כמו קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים בשעות הבוקר השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449