ניקיון משרדים בת ים

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה ייצוגי. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון של משרדים הוא לא נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. קלין איט, חברת ניקיון משרדים בת ים מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

ניקיון משרדים בת ים – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בשנים האחרונות רוב המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

בחברות ניקיון משרדים בת ים גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים בת ים – כיצד מתבצע

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. עף על פי כן, קיימות כמה משימות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי אשפה, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות אלו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירותי הדברה וכ'ו. אנו מספקים מטריית שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים בת ים מומלצת

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים בת ים. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומתם משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח היתרונות הרבים. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם ליצירת תלות בו. כאשר מעסיקים חברת ניקיון, משמעות הדבר היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית כמו קלין איט מכשירה את העובדים שלה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר שהעובד נבדק ונמצא מקצועי, שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנחנו חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים בת ים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449