ניקיון משרדים גדולים

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים גדולים באזור המרכז. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

כיצד משפיע ניקיון המשרד על המכירות

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. במידה והמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון המשרד אינו דבר שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. קלין איט ניקיון משרדים גדולים הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים גדולים בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

על היגיינה ובריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

ניקיון משרדים גדולים – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בשנים האחרונות מירב המשרדים הבינו כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. יחד עם זאת, קיימות כמה וכמה פעולות נפוצות בתחום: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון עמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכדומה. לצד המשימות שצויינו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים לדוגמא שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירות הדברה של מזיקים שונים ועוד. אנו בחברת קלין איט מספקים מעטפת שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים גדולים בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים מומלץ לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. לעומתם משרדים אחרים הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כמו קלין איט מכשירה את עובדיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות אישי עם חיוך

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. קלין איט היא חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים גדולים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449