ניקיון משרדים וחדרי מדרגות

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה מרשים. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון המשרד הוא לא נושא שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית. קלין איט ניקיון משרדים וחדרי מדרגות הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. אנשים נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

ניקיון משרדים וחדרי מדרגות – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בשנים האחרונות רוב המשרדים הבינו כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות של חברת ניקיון חיצונית במתכונת אאוטסורסינג. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ובכך נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון הספציפי שלו, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. בד בבד, קיימות כמה וכמה פעולות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד המשימות שצויינו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים לדוגמא שירות ניקיון של החלונות באמצעות סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה וכיוצא בזה. אנחנו מספקים מטריית שירותים מקיפה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים וחדרי מדרגות מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים וחדרי מדרגות בתדירות שונה. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים כאלה כדאי לנקות לעיתים תכופות, אפילו בתדירות יומית. לעומת זאת יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכן גם ניקיון בתדירות של פעם ועד פעמיים בשבוע יכולה להספיק. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כאמור בשנים עברו היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור היתרונות הרבים. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, יוצר הדבר תלות בו. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כגון קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. קלין איט היא חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים וחדרי מדרגות גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449