ניקיון משרדים חד פעמי

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה נקי ומסודר. אין כמעט דבר יותר חשוב במשרד מאשר הניקיון שלו. כאשר המשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון של משרדים הוא לא עניין שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט, חברת ניקיון משרדים חד פעמי מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים חד פעמי בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. ידוע כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

על היגיינה ובריאות

רובינו נמצאים שעות רבות במשרד. חלק מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. ניקיון המשרד חשוב לצורך שמירה על בריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים חד פעמי

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. כיום חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים חד פעמי – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, יש כמה פעולות אשר נכללות במסגרת : ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, נקיון של המחשבים, ניקוי העמדות השונות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון כולל של פינת האירוח, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה וכ'ו. אנו בחברת קלין איט מספקים מטריית שירותים רחבה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים חד פעמי מומלצת

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים חד פעמי. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים כאלה כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו כל יום. לעומתם משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. אנו נשמח לייעץ לכם על תדירות הניקיון הנחוצה במשרדכם

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום מרבית החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם לכך שנוצרת בו תלות. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כגון קלין איט מכשירה את עובדיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים חד פעמי גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449