ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד משמש לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה ייצוגי. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון המשרד הוא לא נושא שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון מקצועית. קלין איט, חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

ניקיון משרדים לאחר שיפוץ – אלו שינויים חלו בתחום

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. כיום חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות הניקיון המקצועיות מכשירות עובדים לסוג ניקיון זה, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת ניקיון באיכות הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

מקצועיות ללא פשרות

בחברות ניקיון משרדים לאחר שיפוץ גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, במודל המאפשר התמקצעות גבוהה במיוחד. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

בכל משרד יש צרכים מעט שונים כאשר מדובר על ניקיון. בד בבד, יש מספר משימות נפוצות בתחום: ניקיון של השולנות, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון מיוחדים כגון שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקת סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירותי הדברה וכיוצא בזה. אנחנו מספקים מעטפת שירותים מקיפה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים לאחר שיפוץ. יש משרדים הכוללים כמות גדולה של אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות בתדירות גבוהה, אפילו כל יום. לעומתם יש משרדים אשר הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שלל היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, יוצר הדבר תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כמו קלין איט מכשירה את עובדיה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. בכל עת יש פיקוח על איכות העבודה ועל איכות השירות, ותמיד יש לאן לפנות.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. אנחנו חברה משפחתית וחשובים לנו כל אחד מלקוחותינו. ליצירת קשר להתאמת שירותי ניקיון משרדים לאחר שיפוץ השאירו פרטים בטופס המצורף.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449