ניקיון משרדים לעסקים

קלין איט, חברה המספקת ניקיון משרדים לבנייני משרדים או משרדים עצמאיים פועלת בכל אזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה מרשים. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מוזנח ומלוכלך ירתיע לקוחות ויצור רושם ראשוני שלילי. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון של משרדים אינו נושא שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים בכל אזור המרכז רבתי.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

אמנם חשוב שיבוצע ניקיון משרדים לעסקים בכדי להרשים את הלקוחות, אך סיבה נוספת, ולא פחות חשובה, היא לספק לעובדים ולמנהלים סביבה נעימה לעבוד בה. ידוע כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע ביצירת סביבת עבודה טובה. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

שמירה על הבריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. יש אנשים ש נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים לעסקים

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים הבינו כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל אחד מעובדינו לומד את תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

ניקיון משרדים לעסקים – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, יש מספר פעולות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון אבק מהתריסים וצחצוח השמשות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, חלק מ בעלי משרדים אשר מזמינים מידי פעם שירותי ניקיון ייחודיים לרבות שירות ניקיון של החלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירותי הדברה ועוד. אנו בחברת קלין איט מספקים מטריית שירותים מקיפה ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים לעסקים מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים לעסקים בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. בסוג כזה של משרדים כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו כל יום. בשונה מכך יש משרדים אשר הכוללים צוות מצומצם, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

חברת ניקיון – כל היתרונות

כפי שצויין קודם לכן בשנים עברו היה נהוג להעסיק באופן ישיר עובד ניקיון. כיום רוב החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח היתרונות הרבים. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם לכך שנוצרת בו תלות. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון נוסף הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה בדומה לחברת קלין איט מכשירה את עובדיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מפקחים בכל עת על איכות העבודה, בכדי לספק את השירות המקצועי ביותר.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנו חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים לעסקים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449