ניקיון משרדים פעם בשבוע

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו דואגים להשאיר כל משרד מצוחצח מקצה לקצה ומציעים את שירותינו במחיר סופר אטרקטיבי.

כרטיס הביקור שלך

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולכן מהותי שהוא יהיה נקי ומסודר. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. לכן ניתן לומר באופן חד משמעי כי רמת הניקיון במשרד יכולה להשפיע על היקף פעילותו העסקית. הרושם הראשוני כידוע חשוב ביותר, ומשרד נקי בהחלט משאיר רושם חיובי ניקיון המשרד הוא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה נכונה חברת ניקיון מקצועית ומהימנה. קלין איט ניקיון משרדים פעם בשבוע הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

השפעה על תפוקת העובדים

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. ידוע כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, ויתרה מכך מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. אנשים שוהים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

שינויים בתחום ניקיון משרדים פעם בשבוע

בעבר היה נפוץ לשכור באופן קבוע את שירותיו של עובד ניקיון כחלק ממצבת העובדים בחברה. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני (אאוטסורסינג) לשם ניקיון המשרד. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולכן נהנים בעלי המשרדים מעבודה באיכות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

אנו בחברת קלין איט דואגים להכשיר כל עובד ניקיון המועסק אצלנו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. בכל זמן נתון לומדים עובדי הניקיון עוד ועוד טכניקות חדישות לניקיון של משרדים, אשר יאפשרו להם לשפר עוד את איכות הניקיון המתבצע על ידם.

כיצד מבוצע ניקיון במשרדים

אין משרד אחד דומה למשנהו בכל הנוגע לצרכי הניקיון. עף על פי כן, יש כמה וכמה פעולות שגרתיות ניקיון משרדים פעם בשבועהכלולות בתחום ניקיון של משרדים: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מקלדות ומסכי מחשב, ניקיון כל העמדות, פינוי של האשפה מהפחים, ניקיון ציוד, ניקוי עמדת קבלה וחדרי הישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, הברקת חלונות, ניקוי תריסים, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים ועוד. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ייחודיים לדוגמא שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות הברקת רצפות ופוליש, שירות הדברת מזיקים ועוד. אנו מספקים מטריית שירותים רחבה בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים פעם בשבוע מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים פעם בשבוע בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. במשרדים מסוג זה כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומת זאת משרדים אחרים הכוללים כמות קטנה של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כאמור בעבר היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שלל היתרונות. כאשר יש אדם יחיד אשר אחראי על הניקיון, גורם ליצירת תלות בו. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון מיומנת ומנוסה כגון קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

עבודה מקצועית ושירות אישי

אנו חברה מספקים לכל לקוח עבודה מקצועית ללא פשרות לצד יחס אישי עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים פעם בשבוע גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449