ניקיון משרדים פרטי

חברת קלין איט ניקיון משרדים היא החברה המובילה בתחום ובעלת ניסיון עשיר ורחב. אנו מספקים מעטפת שירותים רחבה לבעלי משרדים בכל סדר גודל.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד נועד לצורך פעילות עסקית ולפיכך חשוב שהוא יהיה ייצוגי. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. כאשר המשרד נקי, יוצר הדבר רושם חיובי, וזהו הרושם הראשון שמקבלים מהמשרד. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד ניקיון המשרד הוא לא דבר שמומלץ להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. אנו בחברת קלין איט מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ניקיון של משרדים אינו חשוב אך ורק בשביל להרשים לקוחות, והוא חשוב לא פחות לטובת העובדים. מחקרים הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה תורמת לשקט הנפשי של העובדים, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. כאשר המשרד נקי, יכולים העובדים להתרכז במשימות שלהם, ולפיכך עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר.

על היגיינה ובריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. יש אנשים ש נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בבית או בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

שינויים בתחום ניקיון משרדים פרטי

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד יעיל יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. בחברות ניקיון מתבצעת הכשרה מקיפה לכל עובד, ולכן נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

בחברות ניקיון משרדים פרטי גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד שלנו לומד ועובר הכשרה מקיפה של תחום הניקיון הספציפי שלו, וכך עולה רמת המקצועיות שלו. אנו מספקים הכשרות לעובדינו מעת לעת, כך שתמיד נשמרת איכות עבודתם.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים פרטי

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. עף על פי כן, יש כמה וכמה פעולות אשר נכללות במסגרת : ניקיון של אבק מהשולחנות, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים, שטיפת רצפות, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכדומה. לצד משימות יותר שגרתיות בתחום הניקיון, יש בעלי משרדים אשר מזמינים מעת לעת שירותי ניקיון ספציפיים ויחודיים כגון שירות ניקיון של החלונות באמצעות סנפלינג, שירות פוליש או הברקה של הרצפות, שירות הדברת מזיקים וכ'ו. אנחנו מספקים מעטפת שירותים נרחבת בהתאמה לצרכי הלקוחות.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות ניקיון משרדים פרטי. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ולפיכך נוצרת בהם כמות לכלוך רבה. בסוג כזה של משרדים חשוב לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו על בסיס יומי. לעומתם משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. נשמח לייעץ לכם כל כמה זמן כדאי לכם להזמין שירותי ניקיון

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק אינהאוס עובד ניקיון. כיום רוב החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם לכך שנוצרת בו תלות. המשמעות של העסקת חברת ניקיון היא שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. יתרון אחר הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומקצועית בדומה לחברת קלין איט מכשירה את העובדים שלה באופן הכי טוב שיש, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. אנחנו חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים פרטי גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449