ניקיון משרדים קטנים

חברת קלין איט מובילה בתחום ניקיון משרדים קטנים באזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

למה חשוב לנקות את המשרד

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה מרשים. אחד הדברים שהכי משפיעים על נראות המשרד הוא הניקיון בו. במידה והמשרד נקי, מרשים הדבר את כל מי שבא בפתחו, עוד הרבה לפני שמתרשמים מרמת המקצועיות של בעלי המשרד. לעומת זאת, אם המשרד מלוכלך ומבולגן, יוצר הדבר רושם ראשוני שלילי ביותר. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. משרד נקי מעיד על כך שגם בעליו עובדים בצורה מכובדת ומסודרת. ניקיון המשרד אינו נושא שכדאי להתעלם ממנו, וחשוב לבחור בצורה מושכלת חברת ניקיון מקצועית. קלין איט ניקיון משרדים קטנים הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים גדולים כקטנים בכל אזור המרכז.

נקיון משרדים

כיצד מושפעים העובדים מניקיון המשרד

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. ידוע כי סביבת עבודה נקייה משפיע רבות על התחושה של העובדים במשרד, ובנוסף מעידה היא על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

על היגיינה ובריאות

מקום העבודה הוא מקום בו שוהים למשך שעות מרובות. חלק מבלים יותר שעות בעבודה מאשר בבית. משרד נקי הוא הדרך הנכונה לפקח ולשמור על בריאות השוהים בו.

אילו שינויים חלו בתחום של ניקיון משרדים קטנים

בעבר היה נהוג להעסיק במשרה מלאה או חלקית עובד ניקיון. בעשור האחרון חלק ניכר מ המשרדים השכילו להבין כי צעד חכם יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ובכך נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות

בחברות ניקיון משרדים קטנים גדולות כמו קלין איט מתבצעת הכשרה מקיפה של עובדי הניקיון המועסקים דרכן. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים קטנים

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. בד בבד, ניתן לציין כמה וכמה משימות נפוצות בתחום: ניקיון של אבק מהשולחנות, נקיון של המחשבים, ניקיון עמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקיון של עמדת קבלה, חדרי ישיבות, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון מטבחון, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון מיוחדים לרבות שירות ניקיון חלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירות הדברת מזיקים וכ'ו. אנחנו מספקים מטריית שירותים נרחבת ומותאמת לכל לקוח על פי צרכיו.

ניקיון של משרד

מהי תדירות ניקיון משרדים קטנים מומלצת

בעלי משרדים שונים זקוקים לשירות ניקיון משרדים קטנים בתדירות שונה. יש משרדים בהם מועסקים הרבה אנשים, ולכן כמות הלכלוך שנוצרת גדולה במיוחד. בסוג כזה של משרדים כדאי לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו על בסיס יומי. בשונה מכך משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולפיכך ניקיון שבועי יכול לספק את הסחורה. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

אילו יתרונות יש לחברת ניקיון

כפי שצויין קודם לכן פעם היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות פועלות בדרך של העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לאור שלל היתרונות. העסקת עובד ניקיון אינהאוס, גורם לכך שנוצרת בו תלות. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון כי גם אם עובד אחד יהיה חולה, יהיו עובדים אחרים שיוכלו להגיע במקומו. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת בדומה לחברת קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה בצורה קפדנית ביותר, ורק לאחר תקופת הכשרה שולחת החברה עובד לניקיון של משרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

לצד המקצועיות, איכות העבודה ויעילותה, חשוב לנו כחברה לספק שירות ביחס אישי לכל לקוח. קלין איט היא חברה משפחתית וכך אנו מתייחסים גם לעובדים שלנו וגם ללקוחות שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות ניקיון משרדים קטנים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449