עבודות ניקיון משרדים

חברת קלין איט מובילה בתחום עבודות ניקיון משרדים באזור המרכז. אנו מספקים צוות מקצועי, עבודה יסודית, שירות מעולה, ומחיר משתלם ביותר.

כרטיס הביקור שלך

משרד פועל לצורך פעילות עסקית ולכן כל כך חשוב שהוא יהיה מרשים. חלק ניכר באופן שבו המשרד נראה מושפע מרמת הניקיון בו. אםהמשרד נקי, בטרם יספיקו הלקוחות שלכם להתרשם מרמת המקצועיות שלכם, קודם כל הם יתרשמו מאיך שהמשרד נראה. משרד מלוכלך לא יגרום ללקוחות לרצות לעשות עימכם עסקים. רמת הניקיון של המשרד יכולה להשפיע על האם תבוצע עסקה או לא. כאשר המשרד נקי יוצר הדבר רושם חיובי ועושה מוטיבציה לעבוד מול בעלי המשרד עבודות ניקיון משרדים הוא לא דבר שניתן להתעלם ממנו, וחשוב לבחור היטב חברת ניקיון שתנקה עבורך את המשרד. קלין איט עבודות ניקיון משרדים הינה חברה מובילה אשר מספקת שירות ניקיון למשרדים קטנים וגדולים ועושה זאת במקצועיות רבה.

נקיון משרדים

כיצד משפיע הניקיון במשרד על העובדים

ציינו כבר קודם לכן כי משרד נקי מהווה כרטיס ביקור חיובי על לקוחות, אך חשוב לא פחות להדגיש כיצד משפיע נושא זה על העובדים. אין ספק כי סביבת עבודה נקייה תורמת רבות לתחושת העובדים, והיא מעידה על כך שלמנהלים חשוב להשקיע בעובדיהם. ניקיון של המשרד הוא בהחלט אחד הגורמים המשפיעים על רמת האפקטיביות של העבודה המתבצעת בו.

שמירה על הבריאות

רובינו מבלים במשרד שעות מרובות. חלק נמצאים יותר שעות בעבודה מאשר בכל מקום אחר. משרד נקי חשוב לצורך שימורה על היגיינה ובריאות העובדים.

עבודות ניקיון משרדים – אלו שינויים חלו בתחום

אם בעבר כל משרד היה מעסיק באופן מלא עובדי ניקיון, הרי שכיום אין הדבר כך. בשנים האחרונות חלק ניכר מ המשרדים נוכחו לראות כי כי צעד נכון יותר יהיה להיעזר בשירות חיצוני של חברה מקצועית. חברות מקצועיות דואגות להכשיר במעוד מועד את עובדי הניקיון שלהם, ולפיכך נהנים בעלי המשרדים מרמת שירות גבוהה ביותר.

ניקיון משרדים

התמקצעות בכל זמן

לפני שעובד ניקיון שלנו מתחיל לעבוד אצל לקוחות, עובר הוא הכשרה מקיפה על ידינו. כל עובד לומד על בוריו את תחום הניקיון שבו הוא יידרש לעסוק, וכך לומד הוא את התחום ברמה הגבוהה ביותר. אנו דואגים להכשיר ולפתח את העובדים שלנו, על מנת שיספקו ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

עבודות ניקיון משרדים – כיצד מתבצע

במשרדים שונים קיימים צרכי ניקיון שונים. יחד עם זאת, ניתן לציין כמה וכמה פעולות שגרתיות עבודות ניקיון משרדיםהכלולות בתחום ניקיון של משרדים: ניקיון שולחנות של העובדים והמנהלים, ניקיון מסכי מחשב ומקלדות, ניקיון כל העמדות, פינוי פחים, ניקיון ציוד, ניקוי חדרי ישיבות, עמדת קבלה, שטיפה, טאטוא של הרצפות, שאיבת שטיחים, ניקיון של התריסים, הברקה של החלונות, ניקיון של מטבחון או פינת קפה, שטיפת כלים וכיוצא בזה. לצד המשימות שצויינו, קיימים בעלי משרדים אשר מזמינים בכל תקופה שירותי ניקיון ייחודיים כגון שירות ניקיון חיצוני לחלונות באמצעות טכניקה של סנפלינג, שירות פוליש והברקה של רצפות, שירותי הדברה ועוד. אנו בחברת קלין איט מספקים מעטפת שירותים רחבה על פי צרכי כל לקוח ולקוח.

ניקיון של משרד

תדירות הניקיון

יש בעלי משרדים שמתלבטים כל כמה זמן להזמין שירות עבודות ניקיון משרדים. יש משרדים בהם יש תנועה ערה של אנשים, ובהם נוצרת כמות גדולה של לכלוך. בסוג כזה של משרדים חשוב לנקות בתדירות יחסית גבוהה, אפילו בתדירות יומית. בשונה מכך משרדים אחרים הכוללים צוות יחסית מצומצם של עובדים, והם אינם משרדים אשר מגיעים אליהם לקוחות או ספקים, ולכןם יכול להספיק ניקיון ברמה שבועית. באם אתם מתלבטים באיזו תדירות כדאי לכם להזמין שירות ניקיון נשמח לייעץ לכם בנושא

חברת ניקיון – כל היתרונות

כאמור בשנים עברו היה נהוג להעסיק כחלק ממצבת עובדי החברה עובד ניקיון. כיום חלק ניכר מ החברות עברו למודל העסקת שירותי חברת ניקיון חיצוניים, לנוכח שפע היתרונות. העסקה של עובד ניקיון אחד בחברה, גורם ליצירת תלות בו. העסקת חברת ניקיון מאפשרת את הביטחון שתמיד יהיה גיבוי מקצועי. עוד יתרון הוא ברמת המקצועיות. חברת ניקיון ותיקה ומיומנת כמו קלין איט מכשירה את המועסקים על ידיה ברמה הגבוהה ביותר, ורק לאחר תום הכשרתו שולחת החברה את העובד לנקות במשרד. אנו מקפידים לפקח בכל זמן על איכות העבודה.

ניקוי משרד

שירות ללא תחרות

אנו שמים דגש על מספר ערכים, אותם הנחלנו לכל אחד מעובדינו: מקצועיות, יסודיות, אמינות ושירות עם חיוך. קלין איט היא חברה משפחתית ונותנים את מלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח שלנו. מוזמנים ליצור קשר להתאמת שירות עבודות ניקיון משרדים גם לעסק שלכם.

לפרטים נוספים והסבר מקיף חייגו עכשיו: 03-6056449