עבודות גינון

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי להקים גינה מטופחת ויפה, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמת גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן היטב באיזה אופן תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן מומלץ לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. עבודות גינון כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. עם עבודות גינון קיימת אפשרות לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק חשוב בעבודה זו הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449