עבודות גינון אשקלון

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב לבנות גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון אשקלון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברתינו מומחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. מיותר לציין כי שלב התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. עבודות גינון אשקלון כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי עבודות גינון אשקלון אפשר ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק מהותי בפעולות גינון ואחזקה הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים המגוונים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. קודם כול אפשר לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449