עבודות גינון באשדוד

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון באשדוד, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמת גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון באשדוד. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן היטב איך תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. במסגרת עבודות גינון באשדוד נכללים טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. עם עבודות גינון באשדוד ניתן לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק אינטגרלי מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. איש מקצוע המתמצא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת להם מענה כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449