עבודות גינון בבית שמש

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מטופחת ויפה, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון בבית שמש, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון בבית שמש. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. רק לאחר מכן מומלץ לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברתינו מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולאור כך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. חשוב לציין כי בעת התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

אחזקת גינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. עבודות גינון בבית שמש כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. עם עבודות גינון בבית שמש אפשר לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם הבקיא בשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449