עבודות גינון במודיעין

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי להקים גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון במודיעין, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון במודיעין. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן היטב איך תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן צריך לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברתינו מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולאור כך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת עבודות גינון במודיעין נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. בעזרת עבודות גינון במודיעין ניתן לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק מהותי מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449