עבודות גינון בפתח תקווה

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב ליצור גינה יפה ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון בפתח תקווה, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמת גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. עבודות גינון בפתח תקווה לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן כיצד תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. חברתינו מומחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. חשוב לציין כי בעת התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. עבודות גינון בפתח תקווה כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי עבודות גינון בפתח תקווה קיימת אפשרות ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק מהותי בעבודה זו כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. איש מקצוע הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מספק מראה רענן וטרי כל השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. כמו כן אפשר להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449