עבודות גינון בראשון לציון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון בראשון לציון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו שהתוצאה הסופית תראה. בתום שלב התכנון צריך לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברת קלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולפיכך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. במסגרת עבודות גינון בראשון לציון נכללים השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. בעזרת עבודות גינון בראשון לציון ניתן לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה הינו לבחור שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם מקצועי אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מקנה מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449