עבודות גינון בתל אביב

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ ליצור גינה מושקעת ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון בתל אביב, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון בתל אביב. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת איך תרצו שהתוצאה הסופית תראה. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברת קלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. עבודות גינון בתל אביב כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. בעזרת עבודות גינון בתל אביב אפשר לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449