עבודות גינון גני תקווה

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי ליצור גינה מושקעת ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון גני תקווה, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמה של גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. עבודות גינון גני תקווה לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן היטב באיזה אופן תרצו לעצב את הגינה. בתום שלב התכנון צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. עבודות גינון גני תקווה כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. על ידי עבודות גינון גני תקווה ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק מהותי מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי הוא בעל מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449