עבודות גינון הוד השרון

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מושקעת ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון הוד השרון, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. עבודות גינון הוד השרון לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן כיצד תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. בתום שלב התכנון צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. חברתינו מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב גינות

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולפיכך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. מיותר לציין כי שלב התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

גינון ואחזקה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. במסגרת עבודות גינון הוד השרון נכללים טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. עם עבודות גינון הוד השרון קיימת אפשרות לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק חשוב בעבודה זו כולל בחירה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

תכנון גינה חסכונית במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים המגוונים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. כמו כן אפשר להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449