עבודות גינון ופיתוח

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב ליצור גינה מטופחת ויפה, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון ופיתוח, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמה של גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון ופיתוח. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. חברת קלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. מיותר לציין כי שלב התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

אחזקת גינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת עבודות גינון ופיתוח נכללים השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. על ידי עבודות גינון ופיתוח אפשר ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, והוא אינו דורש השקיה. כמו כן אפשר לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449