עבודות גינון מחירים

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון מחירים, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

כיצד להקים גינה

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון מומלץ לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברת קלין איט מומחית בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. במסגרת עבודות גינון מחירים נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי עבודות גינון מחירים קיימת אפשרות לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. כמו כן אפשר לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449