עבודות גינון ראשון לציון

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מטופחת ויפה, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון ראשון לציון, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן איך תרצו לעצב את הגינה. רק לאחר מכן מומלץ לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולכן חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. עבודות גינון ראשון לציון כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. בעזרת עבודות גינון ראשון לציון אפשר לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק קריטי בעבודה זו כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. איש מקצוע אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים המגוונים שיש לקחת בחשבון בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. כמו כן אפשר להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449