עבודות גינון ראש העין

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה מטופחת ויפה, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע עבודות גינון ראש העין, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של עבודות גינון ראש העין. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת כיצד תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון מומלץ לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. חברתינו מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולאור כך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. עבודות גינון ראש העין כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי עבודות גינון ראש העין אפשר לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים המגוונים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449