שירותי גינון ברמת גן

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה יפה ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון ברמת גן, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן היטב באיזה אופן תרצו לעצב את הגינה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון מומלץ לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולכן חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת שירותי גינון ברמת גן נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. בעזרת שירותי גינון ברמת גן ניתן לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם המתמצא בשיקולים המגוונים שיש לקחת בחשבון בזמן תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449