שירותי גינון במרכז

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מטופחת ויפה, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון במרכז, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמת גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של שירותי גינון במרכז. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לשבת ולתכנן באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. חברתינו מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

לעצב את הגינה בצורה מקצועית

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. במסגרת שירותי גינון במרכז נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. בעזרת שירותי גינון במרכז ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק חשוב בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת להם מענה בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מקנה מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449