שירותי גינון בראשון לציון

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי ליצור גינה יפה ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון בראשון לציון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. שירותי גינון בראשון לציון לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן היטב איך תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. רק לאחר מכן יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחית בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת שירותי גינון בראשון לציון נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי שירותי גינון בראשון לציון קיימת אפשרות לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. איש מקצוע הבקיא בשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ראשית ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא סינטטי הוא בעל מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449