שירותי גינון גדרה

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ ליצור גינה יפה ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון גדרה, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמת גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של שירותי גינון גדרה. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן היטב איך תרצו שהתוצאה הסופית תראה. רק לאחר מכן מומלץ לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. חשוב לציין כי בעת התכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. במסגרת שירותי גינון גדרה נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי שירותי גינון גדרה קיימת אפשרות לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק מהותי מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

תכנון גינה חסכונית במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לקחת בחשבון כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449