שירותי גינון ופיתוח גנן

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי להקים גינה מטופחת ויפה, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון ופיתוח גנן, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

כיצד להקים גינה

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. השלב הראשון של שירותי גינון ופיתוח גנן. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת כיצד תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. שירותי גינון ופיתוח גנן כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. על ידי שירותי גינון ופיתוח גנן ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק קריטי מעבודת הגינון והאחזקה הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת לצרכי השקייה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם הבקיא בשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ניתן לעשות שימוש ב דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449