שירותי גינון ופיתוח

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי להקים גינה מושקעת ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון ופיתוח, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

כיצד להקים גינה

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. שירותי גינון ופיתוח לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

תכנון גינה

לפני שמתחילים להקים בפועל את הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת כיצד תרצו לעצב את הגינה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברת קלין איט מומחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

אפשר לעצב ולתכנן גינה במגוון סגנונות, ולאור כך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון מבוצע תכנון מקסימאלי המסתמך גם על גודל הגינה.

אחזקת גינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. במסגרת שירותי גינון ופיתוח נכללים השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. עם שירותי גינון ופיתוח אפשר לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק מהותי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק אינטגרלי מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי המתמצא בשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מלאכותי מספק מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449