שירותי גינון ופיתוח

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב ליצור גינה מושקעת ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון ופיתוח, ונשמח ליצור גם עבורכם גינת חלומות.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן היטב באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. בתום שלב התכנון יש לגשת לבחירת האדמה, הצמחים, השתילים והאלמנטים העיצוביים השונים. חברת קלין איט מתמחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בשביל להגדיר מה הם הצרכים ומטרות הגינה. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. מיותר לציין כי שלב התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. במסגרת שירותי גינון ופיתוח נכללים שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. בעזרת שירותי גינון ופיתוח ניתן לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק מהותי בעבודה זו הינו לבחור שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנת מערכת השקיה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנת מערכת השקיה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

תכנון ואחזקה של גינות מומלץ לעשות בעזרת אנשי מקצוע. אדם המתמצא בשיקולים המגוונים שיש לתת להם מענה כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי הוא בעל מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. מבחינת בחירת הצמחים, ניתן לבחור צמחים שאינם דורשים הקשיה מרובה.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449