שירותי גינון מחירים

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן כדאי לבנות גינה יפה ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. הגינה היא הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים למתחם הבית, ולפיכך עיצובה משפיע על יצירת אווירה ועל הנראות של הבית כולו. חברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון מחירים, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

לא פשוט להקים גינה יפה ומטופחת. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת איך תרצו לעצב את הגינה. בתום שלב התכנון מומלץ לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. חברתינו מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

גינון ואחזקה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. שירותי גינון מחירים כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. בעזרת שירותי גינון מחירים קיימת אפשרות לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק קריטי מעבודת הגינון והאחזקה כולל בחירה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום קיימות מערכות השקיה חכמות אשר מאפשרות ניהול מועדי וכמויות ההשקיה מרחוק.

תכנון גינה חסכונית במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם הבקיא בשיקולים הכללים והפרטניים שיש לתת עליהם את הדעת בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. קודם כול אפשר לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, וכמובן שאינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449