שירותי גינון מחיר

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן מומלץ להקים גינה מושקעת ומטופחת, על מנת שתשאר מרשימה בכל השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. אנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון מחיר, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

כיצד להקים גינה

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. גם אם נדמה כי מדובר סה"כ בבחירת כמה שתילים ונטיעתם, הרי שהדבר רחוק מאוד מהמציאות. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. שירותי גינון מחיר לפיכך מתחיל קודם כל בשלב תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת כיצד תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון יש לגשת לבחירת את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב של הגינה

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. כמובן שהתכנון לוקח בחשבון את האפשרויות הסבירות מבחינת גודל הגינה.

אחזקת גינה

לאחר שלב הקמת הגינה חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות גינון ואחזקה. שירותי גינון מחיר כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. על ידי שירותי גינון מחיר קיימת אפשרות לשמר את הגינה יפה ומטופחת לאורך זמן. חלק חשוב בעבודה זו כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחיה מסוג איכותי אשר תחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק חשוב מעבודת גינון ואחזקה של הגינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת זו מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם אשר בקיא באלמנטים ובשיקולים השונים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. ראשית ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. כמו כן אפשר לעשות שימוש בריצוף באמצעות אבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת מים ניתן לבחור בסוגי צמחים, שתילים או עצים שלא דורשים הקשיה ברמה יומית.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449