שירותי גינון ראשון לציון

הגינה מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהבית, ולכן מומלץ לבנות גינה מטופחת ויפה, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. עיצוב הגינה משפיע על האופן שבו נראה הבית, בהיותה הדבר הראשון שרואים עם הכניסה לבית. חברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון ראשון לציון, ונשמח לספק גם לכם שירות מקצועי ביחס אישי.

הקמה של גינות

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

מה כולל שלב תכנון הגינה

טרום הקמה בפועל של הגינה, מומלץ לתכנן היטב באיזה אופן תרצו שהגינה תראה בסוף התהליך. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מומחים בתכנון גינות לפי הצורך והטעם של הלקוח.

עיצוב גינות

קיימת אפשרות ךלעצב גינה בכל סגנון וסטייל, ולאור כך חשוב לתאם פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. בשביל שהגינה תתוכנן בהתאמה מושלמת לצרכים, אנו עורכים פגישת יעוץ להגדרת צרכים ומטרות עם הלקוח. גינה יכולה לשמש לצרכים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד, ולפיכך חשוב כי איש המקצוע יבין לעומק את רצון הלקוחות ומטרות הגינה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. שירותי גינון ראשון לציון כולל השקיית הגינה, טיפול בצמחיה, שתילה של צמחיה במידת הצורך, טיפול בצמחיה טבעית ומלאכותית ועוד. בעזרת שירותי גינון ראשון לציון קיימת אפשרות לשמור על נראות הגינה לאורך זמן. חלק חשוב בעבודה זו כולל בחירה נבונה ו שימוש בצמחים וחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק בלתי נפרד מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת כזו אחראית להשקות את הגינה במועד שתוכנת בה, והיא מייתרת את הצורך בהשקיה ידנית, ומוודאת חיסכון במים. השקיה במועד הנכון יכולה להיות פרמטר קריטי לצורך טיפוח הגינה. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. אדם מקצועי הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת להם מענה כאשר מתחילים בפרויקט תכנון הגינה. אחד הנושאים הבוערים כיום הינם רצון ליצור גינה אשר תהיה חסכונית בצריכת המים שלה. יש כמה טכניקות שעוזרות לייצר ולשמר גינה חסכונית במים. ראשית ניתן להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא מלאכותי מקנה מראה רענן וטרי גם בקיץ וגם בחורף, והוא אינו דורש השקיה. שנית ניתן להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449