שירותי גינון רחובות

הגינה מהווה חלק אינטרגלי מהבית, ולכן חשוב ליצור גינה יפה ומטופחת, בכדי שתישאר יפה בכל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. חברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון רחובות, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

הקמת גינות

הקמת גינות אינה דבר פשוט. עבודה זו מורכבת ודורשת ידע רחב יותר מאשר ידע שיש לכל אחד מאיתנו, שאינו עוסק בנושא. בין אם יש לכם גינה קטנה ובין אם מדובר על שטח גינה גדול במיוחד, חשוב לתכנן היטב את תהליך הקמת הגינה, בכדי שתוצאותיו יהיו לשביעות רצונכם. לפני שמתחילים בפעולות גינון ואחזקה, מומלץ לתכנן היטב את הגינה.

 

תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לשבת ולתכנן כיצד תרצו שהתוצאה הסופית תראה. רק לאחר מכן צריך לבחור את האדמה שיעשה בה שימוש, העצים, השתילים וכל אלמנט עיצובי אחר שתרצו שיהיה בגינה. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב גינות

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולכן חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע בכדי שיוגדרו הצרכים ויעשה תאום ציפיות מול הלקוח. במסגרת פגישת יעוץ שאנו מבצעים עם לקוחותינו, אנו בוחנים לעומק את צרכי הלקוח לצד בחינת תוואי שטח הגינה. גינה יכולה להיות רק לצרכי נוי או גם לצורך צרכים פונקציונאליים, ולכן חשוב להגדיר מראש את מטרותיה. חשוב לציין כי בעת התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

אחזקת גינה

בכדי שהגינה שיצרתם תחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבצע בה באופן שוטף פעולות אחזקה. שירותי גינון רחובות כולל שתיחלת צמחים חדשים, טיפוח צמחים קיימים, סידור הגינה, השקיה וכיוצא בזה. על ידי שירותי גינון רחובות אפשר ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק קריטי בעבודה זו הינו לבחור שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת גינון ואחזקת גינה כולל התקנה של מערכת השקיה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. על מנת להשאיר את הגינה מטופחת לאורך זמן, חשוב להשקות אותה רק במועד הרצוי. בשנים האחרונות התפתחו מערכות השקיה חכמות אשר ניתן להגדיר בהן את מועדי ההקשיה ואת כמויות המים.

כיצד ליצור גינה חסכונחת במים

כאמור תכנון גינות היא משימה לאיש מקצוע. איש מקצוע הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת עליהם את הדעת בעת תכנון הגינה. נושא חשוב ומרכזי כיום הוא ניסיון ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה. אפשר ליצור גינה חסכונית בצריכת מים בעזרת שימוש בכמה טכניקות מגוונות. קודם כול אפשר להציב בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי כל השנה, והוא אינו דורש השקיה. דבר נוסף שניתן לעשות הוא להשתמש באבני נוי ולרצף חלק מהגינה, ובכך גם לעצב בצורה מיוחדת את הדינה וגם לחסוך בשטח הדורש השקייה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449