שירותי גינון תל אביב

הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ולכן חשוב להקים גינה יפה ומטופחת, כזו שתישאר כך כל ימות השנה. אחד הדברים הראשונים שרואים בכניסה לבית הוא הגינה, ולכן חשוב מאוד לטפח אותה. אנחנו בחברת קלין איט מומחים בביצוע שירותי גינון תל אביב, ובעלי ניסיון רב ועשיר בעיצוב, תכנון ואחזקה של גינות פרטיות.

כיצד להקים גינה

הקמה של גינה דורשת ידע רב וניסיון. בשונה ממה שאולי אתם חושבים, הדבר דורש הרבה יותר ידע מאשר בחירת כמה שתילים ונטיעתם. גם אם הגינה שלכם קטנה יחסית ובטח אם יש לכם שטח גינה גדול במיוחד, מומלץ לתכנן טוב טוב את שלבי הקמת הגינה, בכדי שהיא תראה בסוף התהליך לשיבות רצונכם. השלב הראשון של שירותי גינון תל אביב. הוא שלב של תכנון הגינה.

 

שלב ראשון- תכנון גינה

רגע לפני שמקימים בפועל את הדינה, מומלץ לתכנן בצורה מדוייקת באיזה אופן תרצו שהתוצאה הסופית תראה. לאחר שסיימתם עם שלב התכנון צריך לבחור את את סוג האדמה בה יעשה שימוש, אבני דקורציה, דשא מלאכותי, צמחים טבעיים ועוד. אנו בקלין איט מתמחים בתכנון גינות בהתאם לדרישות הלקוחות.

עיצוב של הגינה

גינה ניתן לעצב בכל סגנון וסטייל, ולפיכך חשוב כי תהיה פגישה עם איש מקצוע לצורך הגדרת צרכים וביצוע תאום ציפיות. אנו כחברה דואגים להתחיל את התהליך בפגישת יעוץ עם לקוחותינו, בכדי להגדיר מהם הצרכים ומטרות הגינה, ועל מנת לתכנן גינה לשביעות רצון הלקוחות. יש אנשים אשר הגינה מהווה עבורם צורך עיצובי בלבד, ויש אחרים אשר מעוניינים כי הגינה תשמש אותם לצרכים פונקציונאלים. מיותר לציין כי שלב התכנון נעשה מה שאפשר במסגרת גודל הגינה.

תחזוק הגינה

בתום שלב התקנת הגינה חשוב להקפיד ולתחזק אותה באופן שוטף. שירותי גינון תל אביב כולל טיפול בצמחיה, שתילה של צמחים חדשים, טיפוח הגינה, השקיה ופעולות נוספות. בעזרת שירותי גינון תל אביב ניתן ליצור מצב בו הגינה מטופחת בכל עת. חלק קריטי בפעולות גינון ואחזקה כולל בחירה ו שימוש בסוג צמחיה שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

התקנה של מערכת השקייה

חלק אינטגרלי מעבודת אחזקת גינה וגינון כולל התקנת מערכת לצרכי השקייה. מערכת השקיה ניתמת לתכנות וכך חוסכת את הצורך להשקות את הגינה באופן ידני, ומוודאת חיסכון במים. בכדי שהגינה תשאר מטופחת חשוב להשקותה במועד הנכון ובכמות הנכונה. כיום ניתן למצוא ולהתקין מערכות חכמות לצורך השקיית הגינה, אשר בעזרתן ניתן להשקות את הגינה באופן מחושב ומדוד גם מרחוק.

אחזקת גינה לחיסכון במים

מומלץ לפנות אל איש מקצוע לשם תכנון גינה חסכונית במים. אדם הבקיא בשיקולים השונים שיש לתת להם מענה בזמן תכנון הגינה. יש לא מעט אנשים המעוניינים ליצור גינה חסכונית בצריכת המים שלה, וזאת לאור מצוקת המים בישראל. יצירת גינה חסכונית בצריכה של מים אפשרית במגוון טכניקות. ניתן לשתול בגינה דשא מלאכותי. דשא סינטטי מספק מראה רענן וטרי לאורך כל ימות השנה, וכמובן שאינו דורש השקיה. שנית ניתן לרצף חלק מהאדמה באבני נוי, דבר שגם יוצר מראה מעוצב לגינה וגם חוסך השקיה. נושא נוסף באמצעותו ניתן לחסוך בצריכת מים הוא באמצעות בחירה של צמחים מסוג אינם דורשים השקיה על בסיס יום יומי.

מעוניינים בשירות של חברת גינון ואחזקה? צרו קשר עוד היום: 03-6056449